• Yeni Kız
Sichuan kırmızı biber tohum organik Mini ısı of paketi orijinal ambalaj of sebze tohumu/20 yuvarlak ısı

Sichuan kırmızı biber tohum organik Mini ısı of paketi orijinal ambalaj of sebze tohumu/20 yuvarlak ısı

₺ 1.69
Ürünün miktarı
Stokta

Sichuan kırmızı biber tohum organik Mini ısı of of paketi orijinal ambalajı sebze tohumu/20 yuvarlak ısı İngilizce : biber Süs
adı : Capficum frutescens
Alias : Biber kiraz biber
sınıflandırma : patlıcan aile
her gram tane sayısı : 150
ana alışkanlıklar :
içinde 12-20 cm bitki yüksekliği, taç biraz vardı daha yüksek, meyve uzunluğu yaklaşık 5 cm, fildişi başladı, yavaş yavaş sarı dönecek, sonra dönüşmesi turuncu kırmızı, nihayet bir parlak beyaz olur, bitki doğal kompakt, şube iyi, korumak iyi bir meyve, güçlü ısı.   biz escrow (Alipay) ödemeler aynı zamanda size kolaylık Kredi Kartı kabul.
alıcı herhangi bir vergi sorumlu olduğunu ve/veya kişinin Ülke tarafından tahsil görevi. biz iade ve değişim kabul zaman eğer arızalı ürün veya son derece düşüktür. lütfen bize ulaşın aldıktan sonra 7 iş günü içinde sorunu bildirmek için. alıcı dönüş posta sorumludur ve sağlamak için tüm etiketleri ile uygun dönüş için öğe doludur ekli. müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve feedback rating bu memnuniyeti yansıtmaktadır. herhangi bir sorun oldu çözmek için bize fırsat verin. biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum, ve sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. önceden anlayış ve işbirliği için teşekkürler!!!

Ürün verisi

Ürün Tipi:
Bonsai
iklim:
ılıman
kullanım:
Açık Tesisleri
tip:
kök Bitki
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
Düzenli
stil:
yıllık
fonksiyon:
sterilizasyon
yer:
avlu
çeşitlilik:
kırmızı biber
saksı:
Dışlanan
uygulanabilir Constellation:
Aslan burcu
Tam çiçeklenme Dönem:
Bahar

Ürün kategorisi