• Yeni Kız
50 adet/torba, Dendrobium tohumları, saksı tohum, çiçek tohum, tam variety, tomurcuklanan oranı % 95%, (Karışık renkler)

50 adet/torba, Dendrobium tohumları, saksı tohum, çiçek tohum, tam variety, tomurcuklanan oranı % 95%, (Karışık renkler)

₺ 0.30
₺ 0.58
Ürünün miktarı
Stokta

                       başlangıç fiyat : 0.54 $ fiyat : 0.58 $ fiyat : 0.50 $ fiyat : 0.56 $ fiyat : 0.56 $ fiyat : 0.58 $ end 50 adet/torba, Dendrobium tohumları, saksı tohum, çiçek tohum, tam variety, tomurcuklanan oranı % 95%, (Karışık renkler) Succulents büyüyen yöntemleri :
1, doğru sıcaklıkta tohumları ekilen edilmelidir, sıcaklık çok yüksek veya çok düşük ise, düşük çimlenme oranı çimlenme tüm veya etmez neden muhtemeldir, genellikle az sürekli sıcaklıkları gerektirir ekim : Sedum, 20 derece Santigrat ham taş harcamak 15 ila 25 Santigrat derece et koni, yaklaşık 15 derece Santigrat kaktüs, 30 Santigrat derece.
2 her türler tohumları ekilen gerekir bir kreş pot veya kutu, değil çoklu çeşitleri aynı dikilen pot veya fide kutusu! birçok kişi daha çeşitleri aynı ekilen olma eğilimindedir kreş kutusu, sonuçlanan yeni bir çimlenme tohumları görmek için ışık gerekir, hiçbir çimlenme tohumları ışık gerekir, işleyemez.
3, dikim toprak dezenfekte edilmesi gerekiyor, tavsiye edilir ile karıştırıldıktan sonra ıslak su, toprak plastik torba ile dolu iyidir, yapmak değil çanta mühür ve ısı sterilizasyon için mikrodalga koymak. 10 dakika için mikrodalga seçin. daha sonra dışarı yayılır kase, serin iyice kullanılabilir. mikrodalga toprak üzerinde, etkin bir yumurta kaldırmak, weeds, patojenler.
tohumlama süreci :
1 ekim ve dikim toprak ile konteynerler için hazır. toprağın bazı ince parçacıklar gerektirir, drenaj, havalandırma ve belli bir su tutma kapasitesi. İşte 3 parçaları turba, 1 kısım perlit, 1 bölüm vermikülit, 1 bölüm kırmızı yeşim toprak karışımı, elle kendi kullanabilirsiniz medya ile yukarıdaki ilkeleri :
eğer bir ilk kez ekim tohumları sulu meyveler, tohumlama aşağıdaki başvurabilirsiniz yöntemleri :
2 küçük kare kutu alt ucunda taşlık ince bir tabaka, kolay bitki nem sızıntı. varsa hiçbir kaya alt, 3-6mm bark kullanabilirsiniz, seramik ve hatta bir küçük taş sokak yerine aldı.
eğer bir ilk kez ekim tohumları sulu meyveler, tohumlama aşağıdaki başvurabilirsiniz yöntemleri :
3 Zhuangpen toprak yüzey tesviye, sel, sırılsıklam olmuştur.

Ürün verisi

Ürün Tipi:
Bonsai
kullanım:
Açık Tesisleri
Marka Adı:
ShaLaLa
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
sınıflandırma:
Novel Plant
Tam çiçeklenme Dönem:
Yaz
tip:
Bitkiler çiçeklenme
saksı:
Dışlanan
yer:
avlu
fonksiyon:
Güzelleştirici
boyut:
Orta
uygulanabilir Constellation:
Terazi burcu
çeşitlilik:
Çiçek
iklim:
ılıman
stil:
uzun ömürlü
Model Numarası:
small
Product Type:
Bonsai
is_customized:
Yes
Variety:
Dendrobium
Name:
Linda

Ürün kategorisi