• Yeni Kız
100 adet/paket Delphinium Tohumları Güzel Çiçek Bitki Ev Bahçe Delphinium Çiçek Tohumları Bitki

100 adet/paket Delphinium Tohumları Güzel Çiçek Bitki Ev Bahçe Delphinium Çiçek Tohumları Bitki

₺ 0.36
₺ 0.79
Ürünün miktarı
Stokta

tüm Aliexpress satıcıları için uyarı : bizim resimlerin tüm Gerçek Fotoğraf, resim çalmak etmeyin, veya araştırmak ve yasal sorumluluk yapıştırmayın.Belki Gibi : sıcak satış bitki tohumları dikkatle aşağıdaki düzenlemeleri okuyunuz :
siparişlerin toplam miktarı < $7, Ali Express hükümlerine göre, transit emtia, hiçbir izleme hizmeti. çünkü emtia fiyatlar çok düşük, neredeyse hiç kar, maliyet tasarrufu maksimize etmek, parça tüm izleme bilgilerini vermeyecektir. ama mal emin olabilirsiniz olacak hala zaman geldiğinde.
eğer Komple izleme hizmeti ısrar, ulaşım modunu seçiniz : Çin Sonrası Hava posta, ve Nakliye masrafları ödemek. bu ulaşım modu, tüm izleyebilirsiniz izleme bilgilerini ve zamanında gelmesi.
siparişlerin toplam miktarı > 7 $, nakliye ödemek zorunda değilsinizmaliyetleri. ulaşım modu değişecektir : Çin Sonrası Hava posta, ücretsiz nakliye keyfini ve komple nakliye bilgi izleyebilirsiniz.
özel Not :
lütfen not, eğer satın aldığınızda, sipariş ödemek için ödeme hesabı giriş yapın, böylece daha güvenli olacak mal satın almak, ve sipariş mesaj dikkat, satın edip başarı. herhangi bir sorunuz varsa, bize sipariş bir mesaj bırakın lütfen.

Ürün verisi

Ürün Tipi:
Bonsai
boyut:
küçük,Orta
iklim:
ılıman
Model Numarası:
WUHAIMEI
stil:
uzun ömürlü
Tam çiçeklenme Dönem:
Yaz
saksı:
Dışlanan
sınıflandırma:
Novel Plant
fonksiyon:
Güzelleştirici
kullanım:
Açık Tesisleri
Marka Adı:
WUHAIMEI
uygulanabilir Constellation:
Kova
yer:
avlu
çeşitlilik:
Çiçek
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
tip:
Bitkiler çiçeklenme
Product Type:
Bonsai
Variety:
Delphinium

Ürün kategorisi