• Yeni Kız
Nova 2017 Yeni Tasarım 9 adet Set Tığ Kanca, ergonomik Kavrama Yumuşak Kauçuk TPR Kolu, Onun için En Iyi Hediyeler

Nova 2017 Yeni Tasarım 9 adet Set Tığ Kanca, ergonomik Kavrama Yumuşak Kauçuk TPR Kolu, Onun için En Iyi Hediyeler

₺ 7.62
₺ 8.47
Ürünün miktarı
Stokta

2016 Yeni Varış Ile 9 adet Set Organizatör, Ergonomik Grip, tığ Kanca, Yumuşak Kauçuk TPR Kolu Örme İğneler, Onun için En Iyi Hediyeler 9 adet Tığ Seti. renk kodlu kolları. 9 gelen Boyutları 2mm 6mm için (2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6), toplam yaklaşık 5.5 inç uzun.Olmayan yapışmasını Ergonomik Kavrama yapar tığ kanca uzun süreler için bile kullanımı çok rahat.herhangi bir zanaat sevgilisi için ideal bir hediye. sadece pratik değil, ama çok eğlenceli.kaymaz kolları. hiçbir kötü koku. ana Özellikleri :  ekler ile düzeltmek için yumuşak kauçuk kolu, gevşek değil kolu tutun ve büküm bu tığ seti ana özellikleri şunlardır :
-bir dizi 9 arasında değişen farklı boyutlarda tığ hooks 2mm için 6mm
-kaymaz kolları
-renk kodlu kolları-kolayca kullanarak tuttuğunuz ve hangi boyutu görmek
okumak zorunda kalmadan yazma
-şeffaf ajanda-her şeyi Tutmak nerede olduğunu biliyorum
boyutu açıkça her sap üzerinde yazılı kanca, ve her kolu da renk kodlu. bu doğru seçmek kolay kanca yapar şey hakkında düşünmek için gerek kalmadan bir bakışta.
onlar çok hafif ve kolay kolu. parlak renkli tığ kanca kavrama sadece pratik değil, ama çok eğlenceli. tığ hooks mükemmel ergonomik tasarım elini uygun yapar. onlar kolay kavrama, ve hatta uzun süre kullanımı çok rahat.
fantastik Hediye 
bunlar prim tığ hooks ve çok daha iyi ucuz kanca türleri. onlar ilgilenen herkes için mükemmel bir hediye yapmak sanat ve el sanatları. onlar için yeni tığ olsun, veya deneyimli bir crocheter, bu tığ kanca set içerecektir başlamak için gereken her şeyi ve biraz eğlenmek.
bu Tığ Kanca Farklı Kılan nedir? 
onlar bir premium kalite set en kaliteli alüminyum ve parlak renkli kalıplı ergonomik kolları. bütün set şeffaf durumda geliyor ve tüm tığ kancaları of renk kodlu ve kolay tanımlamak. keskin bir tığ kanca crocheting yapacak çok daha kolay ve daha keyifli. bu ergonomik tığ hooks saat için kullanılabilir herhangi bir rahatsızlık olmadan sayesinde el dostu tasarım. kabul ödeme yöntemleri : şu anda, kullanarak ödeme yapabilirsiniz Visa,Master Card,Western Union,Qiwivebanka transferi.

Ürün verisi

kullanım:
Nakış
Tipi:
tığ
malzeme:
Aluminum
Color:
Different size different color
Size:
2.0-6.0mm
Langth:
13.7cm
Material of Handle:
Soft Rubber
Material of Hook:
Aluminum
Handle:
Ergonomic Grip
Package:
Transparent organiser
Type:
Crochet hook
Product Number:
TPR09NEW+
Place of Origin:
China (Mainland)

Ürün kategorisi