• Yeni Kız
KH Dizüstü Karbon fiber Timsah Yılan Deri Sticker Cilt Kapak Guard Koruyucu hp PROBOOK 430 G4 13

KH Dizüstü Karbon fiber Timsah Yılan Deri Sticker Cilt Kapak Guard Koruyucu hp PROBOOK 430 G4 13

₺ 18.99
₺ 19.99
Ürünün miktarı
Stokta

KH Özel Dizüstü Karbon fiber PU Deri Sticker Cilt Kapak  (bilgisayar dahil değildir)
1. through patlak geleneksel kavramını kabuk koruma, yeni türleri kullanarak çevre malzeme Güney Kore itibaren malzemeler. canlı benzet gölge konfor ve özgürlük duygusu getirmek .
2. precisely Sonra Optik kesici tarafından kesme sonra mükemmel dizüstü bilgisayar ile kombine. vardır aşınmaya dayanıklı özelliği, asit ve kanti-alkali, anti-yağ, kolay temiz.
3. tekrar kullanabilirsiniz ve hiçbir kusurlu sakız. yapıştırın olsa lastik-yüzlü 100 kez, o hiçbir kusurlu sakız bırakır. kesmek gerekmez ben NCLUDE : Outercilt+Wrist yenidenst skin + Alt cilt. hey sadece referans için aynı terzi var :
Because,bazı kapak cilt biger olduğunu.
ben Zarf için kapak cilt Kat edecek,bu yüzden bazı Kırışık var.
ama, merak etmeyin lütfen.öğeyi aldıysanız.
bilgisayarınıza sopa lütfen kapak,kırışık disapper olacak. talimatlar :
1. Iyice Temiz dizüstü.
2. filmi yapıştırmak için hazır olduğunuzda laptop üzerinde, ortasında parmaklarınızı koymak gerekir, film kenarına dokunmamaya çalışıyor böylece kenar sıkıca sıkışmış olabilir. daha sonra, saç kurutucu kullanın eğer yapışmasını ederken onu ısıtmak için. eğer parmaklarınızı kenar dokunmadan devam, bu onun viskoz kuvvet azalacaktır.  
yani onu ısıtmak için saç kurutma makinesi kullanın lütfen eğer yapışmasını ederken! ürünlerimizi Satın Aldığınız için üst Nedenleri : 1. biz piyasada Mevcut En Iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.  2. biz bir ÜÇ (3) Yıl Garanti Satın Alma Tarihinden itibaren. 3. Biz Emanet Ödeme Hizmeti kullanmak. 30 gün Değiştirme veya Para Iadesi. 4. Airmail tarafından Tüm Gönderiler HIÇBIR Ek Ücret ödemeden. 5. biz bir Fabrika Doğrudan Bayi ve En Düşük fiyatlar sunabilir. 1. ilgilenen varsa daha fazla parça, daha indirim sunacak. açıkçası büyük bir anlaşma! 2. Biz teklif rekabetçi toptan fiyat eğer büyük bir sipariş beri biz onun ünü dünya üreticisi ile büyük bir ülke yaşayan!   .

Ürün verisi

Marka Adı:
KH
su geçirmez:
Evet
ürünleri Durum:
Stok
Model Numarası:
PROBOOK 430 G4 13
malzeme:
PVC
Type:
Sticker

Ürün kategorisi