• Yeni Kız
Çok Amaçlı Sifon Transfer Pompası Kiti, Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ için, benzin, su, Liqui

Çok Amaçlı Sifon Transfer Pompası Kiti, Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ için, benzin, su, Liqui

₺ 10.07
₺ 10.60
Ürünün miktarı
Stokta


çok kullanımlı kendinden emişli sifon sıvı transfer pompası kiti ile 2 uzun hortumları içerir bir dipstick tüp, güvenle ayıklanan & takmadan gibi sıvı yağ gaz ve su. ve bir hava pompalama hortum ve adaptör için şişirme hava lastikleri içine vb.
ÖZELLIKLERI : gaz emme ve deşarj tüpleri ile Sifon Pompa : 9 inç-2 Hortumlar (siyah konnektörleri ile) : her 50 inç/127 cm, OD : 1/2 inch ID : 11/32 inç-Dipstick tüp : 48 inç, OD : 1/4 inç KIMLIĞI : 1/8 inç-Hava basıncı tüp : 15 inç, OD : 7/16 inç KIMLIĞI : 1/8 inç
KALITE : Dayanıklı sert plastik pompa hızlı sifon transferi ile mükemmel basınç sağlar, ve hiçbir sızıntı sağlamak veya vinas kalın plastik hortumlar-Kauçuk dipstick tüp transferler ısı erime olmadan yağ-Yüksek Kaliteli asit ve su kimyasallar dayanıklı ekipman.
TASARıM : 2 uzun esnek kırmızı hortumları ile pürüzsüz eylem kolu her yerde-Extractor ulaşır dipstick tüp berbat yağ gelen herhangi bir araca Kolay Monte/verimli temizlik için Sökmeye. faydaları : aşırı overfilled sıvı dışarı Pompalar. büyük bacalı dolumu için şanzıman sıvısı. onarım pencere klimalar. pişirme ve pişirme için de yararlıdır. en iyi sıkmak tüp ampul pompası alternatif. yerlere çalışır huniler sığmaz
KULLANıR : Kolay büyük el vakum pompası emme ve deşarj için transfer sistemi ile motor yağ değişimi, overfilled tankları, kapalı sezon depolama, yakıt ikmali gelen boş tankı benzin konteyner, boşaltma iletim benzin yakıt, ham petrol & gaz arabalar, gelen kamyonlar, traktörler, kar körükler, tekneler, çim biçme makineleri & açık güç ekipmanları, veya gelen beraberlik su akvaryum tankları, çekül unclog tuvalet kanalizasyon, ayrı bira zaman bira veya şarap-lastikleri şişirmek tortu, balonlar hava basıncı ile adaptörü.
ürün açıklaması
3-in-1 hakkında Çok Kullanımlı Büyük Sifon Pompası Hava Şişirme ile Kiti Adaptörü
Sorunu :
yakıt veya dışında olup olmadığını bir yağ değişim ihtiyacı, veya depolama için sadece istediğiniz güç ekipmanları için kapalı sezon boşaltılması tarafından onun sıvı, neden üst dolar ödemek için kolay iş yapmak?
.

Ürün verisi

renk Adı:
Kırmızı
Marka Adı:
UpperX
Model Adı:
Multi-Purpose Siphon Transfer Pump Kit
Ürün Uzunluk:
20cm
Ürün Genişlik:
15cm
Ürün Yükseklik:
10cm
Ürün Ağırlığı:
240g
Malzeme Türü:
ABS
gerilim:
as described
öğe Türü:
Pompalar

Ürün kategorisi