• Yeni Kız
3 ADET Alkol Hidrometre Metre Şarap metre Cihazı Termometre Ile 0 kadar Için Şarap Votka Viski Alkol Metre ölçme

3 ADET Alkol Hidrometre Metre Şarap metre Cihazı Termometre Ile 0 kadar Için Şarap Votka Viski Alkol Metre ölçme

₺ 5.11
₺ 5.81
Ürünün miktarı
Stokta

adı : alkol içeriği Ölçmek için özel şarap metre, alkol metre. amaç : Temelde alkalcohol içeriği ölçmek. ölçülebilir şarap : 0-100 derece, asgari ölçek : 1 derece; 0-40 derece, 40-70 derece, 70-100 alkoller, 0-50 derece termometreler; Uzunluk : 20 cm, 14.7 cm. kullanımı Rahat bir termometre ile; test için uygundur alkol hidrometre şarap ve bira üretimi. alkol metre temizlenmiş ve kuru kullanmadan önce, (sabun veya alkol ile temizlenmelidir). temiz alkol metre göre, el alamaz içine bıçakladı kurşun bölüm, dikkatli olmalıdır İşaret parmak ve başparmak ile kuru boru yukarı tutarak. silindir ölçme temizlemek için, ölçülen değerler önlemek için. fark ederseniz bölümü pozisyon kağıt, cam çatlaklar, yüzey kir bağlı ve kaldırılamaz, alkol sayısı hemen durdurmak gerekir. Adı : alkol içeriği Ölçmek için özel şarap metre, alkol metre. amaç : Temelde alkalcohol içeriği ölçmek.
ölçülebilir şarap : 0-100 derece, asgari ölçek : 1 derece; 0-40 derece, 40-70 derece, 70-100 alkoller, 0-50 derece termometreler; Uzunluk : 20 cm, 14.7 cm.
bir termometre ile kullanmak daha uygun; test için Uygundur alkol şarap ve bira üretimi hidrometre.
alkol metre temizlenmiş ve kuru kullanmadan önce, (sabun veya alkol ile temizlenmelidir). temiz alkol metre göre, el alamaz içine bıçakladı kurşun bölüm, dikkatli olmalıdır İşaret parmak ve başparmak ile kuru boru yukarı tutarak.
silindir ölçme temizlemek için, ölçülen değerler önlemek için. fark ederseniz bölümü pozisyon kağıt, cam çatlaklar, yüzey kir bağlı ve kaldırılamaz, alkol sayısı hemen durdurmak gerekir.
renk : gösterildiği gibi
malzeme : cam
ölçüm yöntemi :
silindir ölçüm 250 ML alkol bir içine döküldü, dökmek için dikkatli olmak, çok dolu daha sonra bir termometre ve alkol metre koymak (baş) o içine dikey silindir ve silindir duvara sopa etmeyin, biraz bekleyin.
gözler düz olarak sıcaklık ve alkol, gelen " alkol ölçer sıcaklık konsantrasyon dönüşüm tablosu ", sonra bulacaksınız standart (20 derece alkol içeriği).
not :
bu cihaz özellikle beyaz şarap metre ölçüm için kullanılan, şarap bu tedbir kullanılması tavsiye edilmez.

Ürün verisi

Marka Adı:
FGHGF

Ürün kategorisi