• Yeni Kız
2 adet hc-sr501 ir pyroelektrik kızılötesi pir motion sensörü dedektör modülü

2 adet hc-sr501 ir pyroelektrik kızılötesi pir motion sensörü dedektör modülü

₺ 1.55
Ürünün miktarı
Stokta

1. Çalışma gerilimi : DC5 V 20 V için
2. Statik tüketimi : 65 mikroamper
3. seviye çıkışı : 3.3 V yüksek, düşük 0 V
4. gecikme Süresi : Ayarlanabilir (0.3 saniye 18 saniye)
5. of Abluka süresi : 0.2 saniye
6. Tetik : L çoğaltılamaz olamaz, H tekrar edilebilir, varsayılan değer H
7. Algılama aralığı : az 120 derece koni açısı daha az 7 m
8. Working sıcaklığı : -15 + 70 derece
9. PCB Boyutlar : 32*24mm, vida pitch 28mm, vida diyafram 2mm, sensör lens Boyutlar : (çap) : 23mm (varsayılan)
10. Malzeme : Karışım   özellikler  1. otomatik indüksiyon : bir kişi algılama aralığı giriş yüksek girdiğinde seviyesi, insanlar algılama aralığı terk otomatik gecikme kapanış yüksek seviye. düşük seviye çıkış gerilimi.
2. işığa kontrolü (opsiyonel) : modülü rezerv pozisyonu, ayarlanabilir bir ışığa kontrolü, gün veya zaman ışık güçlü değil indüksiyon olduğunu. isteğe bağlı olarak bir ışığa kontrol özellikleri, işığa direnç fabrika yüklü değil vardır. gerekirse, lütfen satın alınabilir ışığa direnç kendini kurulum.
3. two tetikler : L tekrar edilemez, H tekrarlanabilir. jumper seçeneği olabilir, varsayılan H.
bir.olmayabilir tekrar tetik modu : indüksiyon yüksek çıkış seviyesi, gecikme zamanı bitti, çıkış otomatik olarak değişir yüksek düzeyde düşük seviyede.
B.tekrarlanabilir tetik modu : indüksiyon yüksek çıkış seviyesi, gecikme süresini dönemi, eğer vücut algılama aralığında olduğunu, çıkış yüksek düzeyde korumak her zaman olacak, insanlar kadar sol gecikmeden sonra düşük seviyeye yüksek seviye olacak (her zaman etkinlikleri insan vücudu indüksiyon modülü algılar otomatik olarak bir gecikme zaman ertelemek, ve son aktif zaman gecikme başlangıç noktası).
4. bir algılama blok süresi vardır (varsayılan : 0.2 saniye) : indüksiyon modülü her ilk algılama çıkışı (yüksek seviye için düşük seviye), ayarı tarafından takip edilebilir abluka zaman, bu süre sensör herhangi almaz indüksiyon sinyal. bu fonksiyonu elde edilebilir (endüktif çıkış süresi ve zaman engelleme) aralık operasyonu, uygulanabilir aralığı algılama ürünleri; aynı zamanda bu fonksiyon etkin bir yük anahtarlama bastırmak sürecinin çeşitli girişim
5.

Ürün verisi

Uyumlu Marka/Model:
Hiçbiri
Marka Adı:
SHANGSIMOUDLECX
uyumlu:
El Oyuncu,Oyun Konsolu,Kinect,PlayStation Move

Ürün kategorisi